2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/296339245_main.jpg)
Дискусійний круглий стіл на тему «Стратегії розширення участі жінок у політиці: роль ПУЛу жінок», присвячений посиленню ролі жінок у політиці та створенню жіночого політичного лобі в Україні днями відбувся у Житомирі. Організаційну підтримку у проведенні заходу надало управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
![](/data/photomanager/602876941_main.jpg)
![](/data/photomanager/591554212_main.jpg)
![](/data/photomanager/1026720244_main.jpg)
![](/data/photomanager/203803598_main.jpg)
Протягом чотирьох днів, 25-28 червня, у Житомирі відзначатимуть День молоді та День Конституції України. Основні локації свята – гідропарк та майдан імені С. П. Корольова. Організатори свята обіцяють житомирянам цікаву та насичену розважальну програму і закликають завчасно розпланувати вихідні аби встигнути відвідати якомога більше заходів.
![](/data/photomanager/54854595_main.jpg)
Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира відбулося днями у Житомирі. Цього разу за пропозицією керівників громадських організацій на засідання був запрошений і заступник начальника філії Житомирського обласного управління АТ „Ощадний банк” Микола Шульга.
![](/data/photomanager/2005062519_main.jpg)
За результатами спілкування працівників департаменту праці та соціального захисту населення міської ради з членами сімей загиблих учасників АТО, враховуючи їх побажання щодо санаторно-курортного лікування з метою відновлення здоров’я після перенесених втрат, департаментом внесено відповідний розділ до комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2016 – 2020 роки, на що передбачено 374,2 тис. грн.
![](/data/photomanager/1889275373_main.jpg)
Щороку кількість наркохворих зростає, а вік осіб, які починають вживати наркотики, знижується. Щоб обговорити основні напрямки роботи по боротьбі з наркоманією 23 червня у Житомирській міській раді відбувся круглий стіл за участі представників Третього територіального управління Департаменту протидії наркозлочиності, представників Національної поліції, виконавчих органів міської влади та громадських молодіжних об’єднань.
![](/data/photomanager/416438070_main.jpg)
У суботу, 25 червня, в Гідропарку стартує триденний фестиваль «Teteriv Green Fest» присвячений Дню молоді. Наразі тривають роботи із встановлення концертної сцени, на якій виступатимуть зірки місцевого та всеукраїнського масштабу: «4.Worlds», «Retro21», «Разом ліпше», «Остров добрых надежд», «ZERNO», виступ Дяді Жори, DJ ROCKET, «BIGUDI SHOW», шоу діджеїв Gorbunoff and MC GAVR та Anna Lee.
![](/data/photomanager/1337658118_main.jpg)
25 червня до Житомира завітає група справжніх фанатів велосипедних мандрів – учасники Всеукраїнського велопробігу маршрутом «Вишиваний Шлях». Група у складі 25 велосипедистів 25 червня прибуде орієнтовно о 13:00 год. (з Чуднівського напрямку). Учасники велопробігу планують завітати до Гідропарку та відвідати Музей космонавтики, а о 15:00 год. поспілкуватися із журналістами та розповісти деталі своєї подорожі. Вже 26 червня велопробіг прямуватиме до Радомишля.
![](/data/photomanager/1147805489_main.jpg)
![](/data/photomanager/1023317963_main.jpg)
![](/data/photomanager/533842292_main.jpg)
![](/data/photomanager/961269039_main.jpg)
![](/data/photomanager/527188347_main.jpg)
Для громадян вартість проїзного знизилась від 195 грн до 140 грн, для студентів з 97,5 грн до 70 грн, а для школярів з 49 грн до 35 грн. Крім того, на житомирян очікує приємний сюрприз: кожен власник проїзного, отримає два запрошення в кінотеатр «Україна», якщо номер його квитка закінчуватиметься на парну цифру.
![](/data/photomanager/506029524_main.jpg)
![](/data/photomanager/1873033885_main.jpg)
![](/data/photomanager/419497064_main.jpg)
![](/data/photomanager/997998028_main.jpg)
![](/data/photomanager/594322164_main.jpg)
![](/data/photomanager/898421992_main.jpg)
Підписання Угоди про реалізацію проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» між Мінрегіоном і німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» відбулося у иєві 14 травня. Партнером проекту також є Швейцарське бюро співробітництва. Бюджет становить 5,85 млн євро. За ці кошти у Житомирі, Полтаві, Чернівцях і Вінниці німецькі спеціалісти в різних галузях допомагатимуть розробляти стратегію розвитку міст та втілювати важливі інфраструктурні проекти.
![](/data/photomanager/2106153614_main.jpg)
![](/data/photomanager/358672503_main.jpg)
![](/data/photomanager/1842786859_main.jpg)
![](/data/photomanager/1574801930_main.jpg)
![](/data/photomanager/1320182518_main.jpg)
Нещодавно авіакомпанія «YANAIR», яка зареєстрована та платить податки у Житомирі, а також сприяє відродженню аеропорту, запустила рейси з Одеси до Тбілісі та Батумі. Прибуток від здійснення цих авіаперевезень компанія далі вкладатиме у розвиток житомирського аеропорту. А після отримання ним статусу міжнародного, аналогічні рейси будуть здійснюватися з Житомира.
![](/data/photomanager/1760351365_main.jpg)
Трансляція першого матчу "Євро 2016" - Франція-Румунія, відбулася на літній естраді "Ракушка" 10 червня. Напередодні виконком прийняв рішення "Про забезпечення реалізації спортивного заходу «Футбол просто неба". Того ж дня увечері в Парку культури і відпочинку ім. Гагаріна організували футбольну фан-зону - встановили великий екран, облаштували зони відпочинку та продаж продуктів харчування і напоїв.
![](/data/photomanager/1796032209_main.jpg)
На позачерговий виконком, який відбудеться 10 червня о 9:00 ранку у прес-центрі міської ради на порядок денний виноситься одне пиання: "Про забезпечення реалізації спортивного заходу «Футбол просто неба»".
![](/data/photomanager/1940911778_main.jpg)
![](/data/photomanager/1219748411_main.jpg)
![](/data/photomanager/1295749906_main.jpg)
![](/data/photomanager/842658549_main.jpg)
![](/data/photomanager/1441860570_main.jpg)
![](/data/photomanager/1741393160_main.jpg)
![](/data/photomanager/153564871_main.jpg)
![](/data/photomanager/1924211978_main.jpg)