Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582607
Прогноз погоди
На житомирських зупинках громадського транспорту з’явилась спеціальна розмітка
6 червня 2016 року 14:52
Впродовж минулого тижня дорожники нанесли спеціальну розмітку на зупинках громадського транспорту по вулицях Грушевського та Київська.
Комунальники нанесли жовту лінію, яка вказує водіям, що зупинка та стоянка транспорту в цих місцях суворо забороняється. Також з’явилась жовта зигзагоподібна лінія, яка позначає місця зупинок маршрутних транспортних засобів. Це зроблено для підвищення безпеки руху та попередження заторів у місцях зупинок громадського транспорту.
 
Для Житомира подібна розмітка є новинкою, хоча це передбачено в Державних стандартах України та є в Правилах дорожнього руху України. Така розмітка не лише позначає місця зупинок маршрутного громадського транспорту.
 
«Цього року ми підійшли до питання розмітки принципово по-іншому. Ми запропонували надати свої пропозиції всім фірмам в Україні, які займаються нанесенням розмітки. З них обрали кілька оптимальних варіантів. Також комунальне підприємство «ЖУАШ» отримало частину підрядів», ­­– пояснює заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.
 
Згідно Правил дорожнього руху, така розмітка забороняє зупинку будь-якого іншого транспорту на цій ділянці дороги, а також зупинку транспорту за 30 метрів в обидва боки від знаку, що позначає зупинку.
 
Також планується нанести розмітку по вулиці Чуднівська, проспектах Миру та Незалежності.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare