Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 1725
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537882
Прогноз погоди
Секретар міської ради
Рішенням міської ради від 30.11.2015. №4 "Про обрання секретаря Житомирської міської ради" секретарем Житомирської міської ради VII скликання обрано Чиж Наталію Михайлівну.

ЧИЖ НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
Народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомирі.
Громадянка України.
Живе й працює у рідному місті.
Має вищу освіту. У 2011 році закінчила Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «облік та аудит».
З 1999 року по 2002 рік працювала на посаді директора ПП «НОІС» у м. Житомирі.
З 2002 року по 2010 рік працювала на посаді директора ТОВ СУЛП «Агромакс».
З 2010 року і до сьогодні займає посаду директора у приватному підприємстві «Агромакс Трейд».
З 2014 року - керівник представництва громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у м. Житомирі.
Ніколи не була депутатом чи чиновником.
З 2015 - керівник обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирській області.
Заміжня. Чоловік - Чиж Олег Борисович 1970 року народження. Старший син Антон, який народився 1993 року, закінчує в Києві магістратуру за спеціальністю “Міжнародні відносини”. Молодший син Святослав, який народився 1999 року, навчається в 10 класі житомирської школи. Також з сім’єю живе мама Наталії.

Графік прийому громадян:  перший, третій вівторок місяця з 11.00 до 13.00, тел.приймальні: 48-11-72

Відповідно до розпорядження міського голови від 09.12.2015 № 724 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами  виконавчого комітету міської ради»
Секретар міської ради Чиж Н.М.
Виконує повноваження передбачені статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».       
1. Відповідає за збереження та використання гербової печатки Житомирської міської ради відповідно до чинного законодавства України.
2. Організовує і координує діяльність управлінь: по зв’язках з громадськістю; культури міської ради, відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради.
3. Контролює та координує діяльність комунальних підприємств: «Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна» Житомирської міської ради; «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради; «Обрядове» Житомирської міської ради; «Інформаційно-видавничий центр» Житомирської міської ради; комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради, комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких закладів. Надає міському голові пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ.
4. Очолює комісію з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед м. Житомиром, відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету.                                                                                                                           
5. Організує підготовку сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.
6. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.
7. Координує роботу постійних комісій міської ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
8. Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.
9. Співпрацює з політичними партіями, громадськими організаціями; вирішує відповідно до законодавства України питання, пов’язані з шефством над військовими частинами.
10. Організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням на території міста референдумів, виборів Президента України, народних депутатів України, міського голови, депутатів місцевих рад.
11. Співпрацює з Почесними громадянами м. Житомира щодо надання їм практичної допомоги з використання пільг, організації зустрічей з населенням та у трудових колективах міста.
12. Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю міської ради та її органів.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare