Оголошення, анонси
У зв’язку з реконструкцією вул. Михайлівської Центр надання адміністративних послуг тимчасово проводитиме прийом відвідувачів за адресою: м-н ім. С.П. Корольова, 6.
28-30 червня 2016 року у м. Караганда (Казахстан) відбудеться 12 –та Міжнародна виставка технологій та обладнання для гірничо-металургійного комплексу і раціонального використання надр «Mining week Kazakstan 2016»
Компанією Geberit разом з СANactions (Міжнародна інтердисциплінарна школа з урбаністики) завершено прийом заявок на участь у всеукраїнському конкурсі з розробки концепції сталого громадського вуличного туалету, що буде реалізовано в гідропарку міста Житомир.
4 травня 2016 року 12:37
Державні реєстратори департаменту реєстрації Житомирської міської ради здійснюють прийом юридичних осіб та фізичних осіб з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в Центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Михайлівська, 4
20 травня у Житомирі пройде масштабний форум роботодавців та ярмарок вакансій. У плані заходу діалоговий майданчик для обговорень актуальних проблем, можливостей та викликів, що стоять перед системою навчання та ринком праці Житомира, виставка підприємств, навчальних закладів, ярмарок вакансій, майстер-класи для студентів та абітурієнтів по вдалому вибору фаху, роботи, проходженню співбесіди.
Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради інформує, що 18 травня 2016 року передбачається візит представників німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) до міста Житомир в рамках реалізації програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів  «Fit for Partnership with Germany».
Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради повідомляє, що 22 лютого 2016 року об 11-00 год. в малій залі Житомирської облдержадміністрації Європейським банком реконструкції та розвитку запланована  бізнес-зустріч.
Оголошується конкурс на визначення переможців серед аптечних та стоматологічних установ міста, що будуть обслуговувати громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
Громадське обговорення
З метою увічнення пам’яті Івана Максиміліановича Шодуара в місті Житомирі, на базі садиби якого і був створений парк культури та відпочинку, планується організувати та провести 10 лютого 2016 року о 16.00 год. в приміщенні міського Палацу культури по вул. 1 Травня, 12/5 громадське обговорення даного питання.

Звернення щодо впорядкування власних та прилеглих до об’єктів територій, облаштування клумб та забезпечити їх належне утримання