Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 77
візитів сьогодні: 5465
візитів всього: 403286
Прогноз погоди
Інформація про проведення громадського обговорення проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради

29.06.2016 року о 15:00 год. в міському палаці культури за адресою: м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 12/5 відбудеться громадське обговорення  проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі  власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового, соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира».

Управлінням комунального господарства міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира». 

Метою прийняття даного рішення є  встановлення Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира, залучення додаткових коштів на утримання об’єктів благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності, як громадян так і суб’єктів господарювання, покращення санітарного стану та мікроклімату міста врегулювання правовідносин між суб’єктами на яких розповсюджується дія регуляторного акта та органом місцевого самоврядування.

Організатор громадського обговорення:  Управлінням комунального господарства міської ради, КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради. Проект рішення розміщений на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність міської ради».

Запрошуються керівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності, представники громадських організацій, мешканці міста.

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове