Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 83
візитів сьогодні: 5465
візитів всього: 403301
Прогноз погоди
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту
3 червня 2016 року 09:41
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту
 
«Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира»
 
Управлінням комунального господарства міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира».
 
Запропонованим проектом регуляторного акту пропонується затвердити Порядок визначення обсягів   пайової  участі  власників тимчасових   споруд  торговельного, побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира.
 
Метою прийняття даного рішення є  встановлення Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира, залучення додаткових коштів на утримання об’єктів благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності, як громадян так і суб’єктів господарювання, покращення санітарного стану та мікроклімату міста врегулювання правовідносин між суб’єктами на яких розповсюджується дія регуляторного акта та органом місцевого самоврядування.
 
Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, базове відстеження його результативності розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність міської ради».
 
Зауваження та пропозиції від громадян, юридичних та фізичних осіб-підприємців  приймаються до «04» липня 2016 року за адресами:
управління комунального господарства Житомирської міської ради: 10014, м.Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 4/2; ukg@zt-rada.gov.ua, тел.37-50-34;
КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради: 10002, м.Житомир, вул. Гагаріна, 18; blagoinspekcia@meta.ua, тел. 43-84-67/68.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове