Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 132746
Прогноз погоди
Шановні суб’єкти господарювання!
Кожен з нас мріє жити в ошатному, комфортному місті, в якому в достатній кількості наявні озеленені території, адже зелені насадження  та квіти в будь-який час року діють на людину заспокійливо та  прикрашають наше життя. В місті ведеться активна робота щодо прибирання територій, облаштування газонів та квітників з боку міських служб.
 
З метою примноження створеного затишку та враховуючи те, що озеленення громадських установ використовується для короткочасного відпочинку відвідувачів, а також з метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, озеленення, приведення в належний санітарний та естетичний стан, просимо суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, громадського харчування та послуг незалежно від форм власності провести роботу з впорядкування власних та прилеглих до об’єктів територій, облаштування клумб та забезпечити їх належне утримання.

Сподіваємось на розуміння та співпрацю в інтересах територіальної громади міста Житомира, адже завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити наше місто кращим.
 
Відділ торгівлі, громадського харчування
та сфери послуг департаменту власності
та ринкового регулювання міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове