Інформація щодо будівництва в загальноосвітніх закладах міста системи відеонагляду за програмою «Безпечне місто»

щодо будівництва в загальноосвітніх закладах  міста системи
відеонагляду за програмою «Безпечне місто»

В місті запроваджується реалізація в загальноосвітніх навчальних закладах міста міської системи відеонагляду за програмою «Безпечне місто», в ході якої передбачається встановлення 70 камер відеоспостереження в приміщеннях навчальних закладів.

Рішенням міської ради на реалізацію проекту виділено 1125,0 тис. грн.

З метою економії бюджетних коштів, створення конкурентного середовища, розвитку добросовісної конкуренції та запобігання проявам корупції виконавчий комітет міської ради запрошує до співпраці виконавців, які мають досвід в проектуванні та побудові систем відеонагляду.

Всі пропозиції щодо реалізації проекту будуть розглянуті та опрацьовані робочою групою, рішенням якої буде визначено найкращу.

Пропозиції щодо участі в реалізації проекту прохання надавати до управління освіти міської ради.

Термін подачі пропозицій - до 20 вересня 2015 року.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.