Термін подачі заявок на участь в тендерній процедурі «Термореабілітація 5-ти дошкільних навчальних закладів в міста Житомир» продовжено до 27 вересня 2016 року
Житомирська міська рада та управління капітального будівництва Житомирської міської ради запрошують всі зацікавлені сторони взяти участь в тендерній процедурі«Термореабілітація 5-ти дошкільних навчальних закладів міста Житомир».

Ціль даного контракту, як частини проекту «Енергоефективність в м. Житомир» полягає в термореабілітації п’яти (5) дошкільних навчальних закладів. Енергоефективність цих об’єктів має бути покращена шляхом ізоляції зовнішніх стін, фундаменту, даху та підвалів, заміни вікон та заміні/покращенні існуючої системи опалення, влаштування теплового пункту. Список об’єктів включає наступні дошкільні навчальні заклади: №№44, 46, 52, 56, 73 в м. Житомир.

За більш детальними умовами тендеру всі зацікавлені сторони можуть ознайомитися в розділі «Оголошення» на веб-сторінці Житомирської міської ради:http://zt-rada.gov.ua/actual/834 а також (в оригіналі): на сайті державних закупівель Швейцарської Конфедерації: www.simap.ch. Тендерні процедури будуть відбуватися за правилами закупівель, що діють в Швейцарській Конфедерації. Тендер є відкритим для участі всіх компаній: як українських, так і іноземних. Зацікавлені учасники можуть запросити детальну тендерну документацію в письмовій формі (дозволяється також електронним листом) не пізніше ніж до 20 вересня 2016 року за наступною адресою:

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
Адреса: вул. Лятошинського 15B, м. Житомир, 10031, Україна
Телефон: +38 (0412) 445-716
E-mail: ukb@zt-rada.gov.ua, Konstantin.Drozd@firstclimate.com
Учасники мають подати свої заявки до 27 вересня 2016 року.

Довідка: Проект «Енергоефективність в м. Житомир», спів-фінансується урядом Швейцарської Конфедерації в рамках Меморандуму про Взаєморозуміння між Швейцарським Урядом (Департамент з Економічного Співробітництва SECO), Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою та комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 07 травня 2015 року.