Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 69
візитів сьогодні: 5534
візитів всього: 481612
Прогноз погоди
Термін подачі заявок на участь в тендерній процедурі «Термореабілітація 5-ти дошкільних навчальних закладів в міста Житомир» продовжено до 27 вересня 2016 року
Житомирська міська рада та управління капітального будівництва Житомирської міської ради запрошують всі зацікавлені сторони взяти участь в тендерній процедурі«Термореабілітація 5-ти дошкільних навчальних закладів міста Житомир».
 
Ціль даного контракту, як частини проекту «Енергоефективність в м. Житомир» полягає в термореабілітації п’яти (5) дошкільних навчальних закладів. Енергоефективність цих об’єктів має бути покращена шляхом ізоляції зовнішніх стін, фундаменту, даху та підвалів, заміни вікон та заміні/покращенні існуючої системи опалення, влаштування теплового пункту. Список об’єктів включає наступні дошкільні навчальні заклади: №№44, 46, 52, 56, 73 в м. Житомир.
 
За більш детальними умовами тендеру всі зацікавлені сторони можуть ознайомитися в розділі «Оголошення» на веб-сторінці Житомирської міської ради:http://zt-rada.gov.ua/actual/834 а також (в оригіналі): на сайті державних закупівель Швейцарської Конфедерації: www.simap.ch. Тендерні процедури будуть відбуватися за правилами закупівель, що діють в Швейцарській Конфедерації. Тендер є відкритим для участі всіх компаній: як українських, так і іноземних. Зацікавлені учасники можуть запросити детальну тендерну документацію в письмовій формі (дозволяється також електронним листом) не пізніше ніж до 20 вересня 2016 року за наступною адресою:
 
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
Адреса: вул. Лятошинського 15B, м. Житомир, 10031, Україна
Телефон: +38 (0412) 445-716
E-mail: ukb@zt-rada.gov.ua, Konstantin.Drozd@firstclimate.com
Учасники мають подати свої заявки до 27 вересня 2016 року.
 
Довідка: Проект «Енергоефективність в м. Житомир», спів-фінансується урядом Швейцарської Конфедерації в рамках Меморандуму про Взаєморозуміння між Швейцарським Урядом (Департамент з Економічного Співробітництва SECO), Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою та комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 07 травня 2015 року. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare