15 листопада відбудуться громадські обговорення проекту регуляторного акту "Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира"
15 листопада 2016 року о 16.00 в приміщенні міського Палацу культури (вул. Святослава Ріхтера, 12/5) відбудуться громадські обговорення проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради “Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира”. Запрошуються всі бажаючі.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.