Інформація щодо зміни тарифу на послуги ВЧ 1495 з утримання будинку і споруд та прибудинкової території за адресою: вул. Промислова 5, з обґрунтуванням необхідності його зміни
Керуючись п. 2.5 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390, Військова частина 1495
м. Житомира доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території за адресою: вул. Промислова 5
1. Загальний розмір планового тарифу  на послуги військової частини 1495 з утримання будинку і споруд та прибудинкової території за адресою: вул. Промислова 5:
№ Найменування Вартість 1 кв.м загальної житлової площі, грн. по вул. Промислова 5
1. Освітлення місць загального користування 0,17
2. Обслуговування димовентиляційних каналів 0,08
3. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем 0,30
4. Прибирання сходових кліток 1,38
Собівартість 1 кв.м. загальноїплощі 1,93

Обґрунтування причин зміни тарифу:
Діючі тарифи на послугу з утримання гуртожитку поліпшеного планування в/ч 1495 по
вул. Промислова та споруд і прибудинкової території, встановлені рішенням виконкому Житомирської міської ради від 01.09.2011 року № 528 «Про встановлення тарифу на послуги Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної сслужби України з утримання гуртожитку та прибудинкової території за адресою: вул..Промислова, 5 в зв’язку з значним зростанням цін на матеріали та енергоносії на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для мешканців гуртожитку поліпшеного планування по вул. Промислова, 5.
На підставі вищезазначеного, з метою забезпечення належного рівня та своєчасності надання послуг, необхідно переглянути діючі тарифи та привести їх до економічно обґрунтованих витрат частини.
  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування на електронну адресу QWE91@meta.ua або за адресою: вул. Київська, 10, тел.: 42-16-07.