Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 78
візитів сьогодні: 5465
візитів всього: 403284
Прогноз погоди
Інформація про проведення повторного громадського обговорення проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
04.08.2016 року о 15:00 год. в міському палаці культури за адресою: м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 12/5 відбудеться громадське обговорення  проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально- культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира».
 
Управлінням комунального господарства міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку визначення обсягів   пайової   участі   власників тимчасових   споруд  торговельного,  побутового,  соціально  -  культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні   об’єктів благоустрою на території міста Житомира».
 
Метою прийняття даного рішення є  встановлення Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира, залучення додаткових коштів на утримання об’єктів благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності, як громадян так і суб’єктів господарювання, покращення санітарного стану та мікроклімату міста врегулювання правовідносин між суб’єктами на яких розповсюджується дія регуляторного акта та органом місцевого самоврядування.
 
Організатор повторного громадського обговорення:  Управління комунального господарства міської ради, КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради. Проект рішення розміщений на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність міської ради».
 
Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 
 
- управління комунального господарства Житомирської міської ради: 10014, м.Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 4/2; ukg@zt-rada.gov.ua, тел.37-50-34;
- КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради: 10002, м.Житомир, вул. Гагаріна, 18; blagoinspekcia@meta.ua, тел. 43-84-67/68.
 
Запрошуються керівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності, представники громадських організацій, мешканці міста.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове