Повідомлення про ознайомлення громадськості міста з матеріалами містобудівної документації:  “Детальний план території меморіального комплексу "Жертвам політичних репресій"”
24 жовтня 2016 року 17:18
Містобудівна документація розроблена КП “Містобудівна політика м. Житомира” Житомирської міської ради на замовлення управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Житомирської міської ради від 28.12.2015 №46 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення меморіального комплексу жертвам політичних репресій в м. Житомирі”.

Відповідно до вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН України 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН України Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН України В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів».

Ознайомитися з “Детальним планом території меморіального комплексу "Жертвам політичних репресій"” можливо на паперових носіях в приміщенні департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до вказаної документації приймаються відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” в письмовій формі на адресу департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради: м. Житомир, вул. Покровська, 6,  тел. 472-786 з дня першого опублікування цього повідомлення (за електронною адресою uma@zt-rada.gov.ua ).