Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 5347
візитів всього: 281935
Прогноз погоди
Повідомлення про ознайомлення громадськості міста з матеріалами містобудівної документації:  “Детальний план території меморіального комплексу "Жертвам політичних репресій"”
24 жовтня 2016 року 17:18
Повідомлення про ознайомлення громадськості міста з матеріалами містобудівної документації:  “Детальний план території меморіального комплексу "Жертвам політичних репресій"”
Містобудівна документація розроблена КП “Містобудівна політика м. Житомира” Житомирської міської ради на замовлення управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.
 
Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Житомирської міської ради від 28.12.2015 №46 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення меморіального комплексу жертвам політичних репресій в м. Житомирі”.
 
Відповідно до вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН України 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН України Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН України В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів».
 
Ознайомитися з “Детальним планом території меморіального комплексу "Жертвам політичних репресій"” можливо на паперових носіях в приміщенні департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 з дня першого опублікування цього повідомлення.
 
Зауваження та пропозиції до вказаної документації приймаються відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” в письмовій формі на адресу департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради: м. Житомир, вул. Покровська, 6,  тел. 472-786 з дня першого опублікування цього повідомлення (за електронною адресою uma@zt-rada.gov.ua ).


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове