Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 70
візитів сьогодні: 5467
візитів всього: 403309
Прогноз погоди
"Business Development Club" ("Клуб розвитку бізнесу") запрошує підприємців взяти участь у тренінгових заняттях з англійської мови 
З метою сприяння активізації зовнішньо-економічної діяльності; просування продукції вітчизняного виробництва на зовнішні ринки; сприяння адаптації функціонування підприємств малого та середнього бізнесу на ринках країн ЄС; сприяння налагодженню взаємовигідного співробітництва з іноземними партнерами, а також з метою підвищення рівня ділової англійської мови "Business Development Club" пропонує проведення циклу тренінгових занять (жовтень-грудень 2016 року) для представників малого та середнього бізенсу м. Житомира.

Програмою тренінгів передбачається обговорення наступних питань: етика бізнесу, діловий етикет, ділові комунікації, пошук інвестицій, побудова довгострокових партнерств.

Тренінг проводитиме Ана Тереса Феррер - волонтер Корпусу Миру США в Україні на безкоштовній основі.
 
Просимо агреговані дані (ПІБ, назва організації, контактний номер телефону) надіслати на електронну адресу der@zt-rada.gov.ua до 30 вересня 2016 року.
 
Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном +38 (0412) 48-11-94, департамент економічного розвитку Житомирської міської ради.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове