ПРО УЧАСТЬ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ У ПРОГРАМІ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY» ЗА РАХУНОК НІМЕЦЬКОЇ СТОРОНИ
Інформуємо, що Програму Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» було продовжено на період 2016 – 2018 роки.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських та німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники Програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

Цільові групи Програми – українські підприємства як суб’єкти ЗЕД, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність (що мають потенціал ЗЕД), а також управлінці установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної власності.

Участь у Програмі здійснюється за рахунок німецької сторони.

Контактні особи: GIZ – Степащенко Світлана, тел.:(044) 228-42-54(53), (044) 531-30-56, e-mail: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

У разі виявлення зацікавленості щодо участі у вищезазначеній програмі просимо інформувати департамент економічного розвитку міської ради, за тел.: (0412) 48-12-03, електронна адреса: n-v_2014@ukr.net.