Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 98
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547074
Прогноз погоди
ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ– ВІДБІР КОМПАНІЙ)
ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ– ВІДБІР КОМПАНІЙ)
Країна:  Україна
Проект:  Другий проект Розвиток міської інфраструктури (UIP-2)
Кредит №.: LA-8391-UA та TF017112

Назва: Технічний нагляд реконструкції КОС, реконструкції водоочисної станції, насосних станцій водопроводу та мереж водопостачання м.Житомир.
Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): ZHT-QCBS-02

Цей запит на вираження зацікавленості випущено згідно до загального повідомлення про закупівлі (ЗПЗ) в рамках цього Проекту, що з’явилося у UN Development Business від 5 серпня 2014 року.

Україна отримала фінансування від Світового банку для реалізації другого проекту Розвиток міської інфраструктури (UIP-2), та має намір використати  частину коштів на консультаційні послуги, для закупівлі яких випущено цей запит на вираження зацікавленості.

Консультаційні  послуги ("Послуги") складаються із забезпечення технічного нагляду під час: (1) реконструкції каналізаційних очисних споруд в м.Житомир, включаючи будівельні роботи, заміну механічного та електричного обладнання та трубопроводів стічних вод (очікувана тривалість 24 місяці, починаючи з лютого 2016р.); (2) реконструкції насосних станцій водопроводу та водоочисної станції в м.Житомир, включаючи будівельні роботи, заміну насосних агрегатів, механічного та електричного обладнання (очікувана тривалість 24 місяці, починаючи з вересня 2016р.); та (3) реконструкції водопровідних мереж в м.Житомир, включаючи будівельні роботи, заміну механічного обладнання (очікувана тривалість 25 місяці, починаючи з листопада 2016р.). Послуги повинні надаватись у відповідності до відповідних діючих законів, норм та стандартів України. Загальна тривалість послуг становитиме 33 місяці, починаючи з лютого 2016р.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» запрошує правомочні консультаційні фірми («Консультанти»), виразити свою зацікавленість у наданні послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них необхідної кваліфікації та відповідного досвіду для надання Послуг:

• Не менше 10 років інженерно-будівельного досвіду в секторі водопостачання та водовідведення;
• Загальний досвід та кваліфікація персоналу компанії;

• Не менш двох завдань подібного характеру виконаних протягом останніх 5-ти років.

Звертаємо увагу зацікавлених Консультантів на пункт 1.9 Посібника  Світового Банку «Відбір та найм консультантів за кошти позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового Банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами  від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднатися з іншими фірмам у формі спільного підприємства або субпідрядних організацій із надання консультаційних послуг для підвищення рівня кваліфікації.

Консультанта буде відібрано відповідно до методу відбору на основі якості і вартості послуг, опис якого наведено у Посібнику з відбору та найму консультантів.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, з 08:00 до 17:00 години за місцевим часом.
Виявлення зацікавленості мають бути доставлені  у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 12:00 за місцевим часом 1 вересня 2015 року.
 
Комунальне підприємство «Житомирводоканал»
Контактна особа:  Наталія Дейнекіна, юрисконсульт

вул. Черняховського 120,
2-ий поверх, офіс 208
Житомир
10005, Україна
Тел: +38 095 283-47-17
Факс: +38 0412 24-69-10

Електронна пошта: zvodokanal@gmail.com


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare