Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 94
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 546054
Прогноз погоди
Повідомлення щодо необхідності проведення перерахунків щорічного розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності по діючим договорам оренди земельних ділянок
Повідомлення
щодо необхідності проведення перерахунків
щорічного розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності по діючим договорам оренди земельних ділянок

Рішенням Житомирської міської ради від 10.06.2015 №931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомир» введено в дію нові розміри плати за землю для всіх суб’єктів господарювання та громадян з 01.01.2016 року.

Пунктом 11 договору оренди землі передбачено, що у разі зміни ставок земельного податку, в тому числі затвердження нової грошової оцінки земель міста, або змін, визначених законодавством, Житомирська міська рада інформує орендарів земельних ділянок про необхідність та термін проведення перерахунків розміру річної орендної плати за земельні ділянки.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо суб’єктам господарювання з якими Житомирською міською радою укладено договори оренди землі звернутися в термін з 15.01.2016 року до будь-якого суб'єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель та до 01.03.2016 року надати до Житомирської міської ради заяву щодо внесення змін в договір оренди землі, відповідно до проведеного із врахуванням індексації розрахунку розміру річної орендної плати за земельну ділянку.

У разі зволікання з приведенням діючих договорів оренди у відповідність до прийнятого рішення Житомирська міська рада буде проводити претензійно-позовну роботу щодо внесення змін в діючі договори оренди землі в судовому порядку.
 
Начальник управління регулювання
земельних відносин                                                                        Є.В. Лалименко
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare