ДО У В А Г И ЮРИДИЧИХ ОСІБ

ДО    У В А Г И
ЮРИДИЧИХ ОСІБ

25 вересня 2015 року закінчується строк подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи та учасників істотної участі відповідно до Закону України №475-VIIІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».

Відомості подаються керівником (або особою за дорученням) юридичних осіб, зокрема: юридичних осіб, засновниками (учасниками) яких є інші юридичні особи, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, кооперативів та садівничих товариств, бірж, кредитних спілок, юридичних осіб системи споживчої кооперації, громадських організацій та їх спілок, громадськіх формуваннь (профспілок, організацій роботодавців, тощо).
Не подають відомості про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів): політичні  партії, творчі спілки та їх територіальні осередки, адвокатські об’єднання, торгово-промислові палати, релігійні організації, державні та комунальні підприємства, державні органи, органи місцевого самоврядування та їх асоціації, юридичні особи, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).

Відомості подаються шляхом заповнення нової реєстраційної картки форми 4 (у редакції наказу Мінюста України від 17.06.2015  № 992/5 , http://ddr.minjust.gov.ua), де можуть заповнюватися та подаються тільки ті сторінки форми 4, які містять інформацію.

У разі відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників картка форми 4 також подається із зазначенням відомостей про відсутність.
Громадські організації та їх спілки, громадські формування (профспілки, організації роботодавців, тощо) з подачею реєстраційної картки звертаються за місцем державної реєстрації (легалізації): м.Житомир, вул. Яна Гамарника, 6-а, спеціаліст з легалізації (тел.42-03-28); м.Житомир, м-н Соборний,буд.1, кім.317 (тел.37-48-18).

Всі інші юридичні особи м.Житомира, які мають подати форму 4, звертаються до  відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань громадян Житомирського міського управління юстиції (м.Житомир, вул. Яна Гамарника, 6-а, тел. 42-03-46) або чергового реєстратора у Центрі надання адміністративних послуг Житомирської міської ради (м.Житомир, вул.Михайлівська, 4  тел.47-06-15).

Житомирське міське

управління юстиції