У Житомирі відбудеться безкоштовний інтерактивний семінар для підприємців «Як налагодити в компанії процес виробництва рішень»
ШАНОВНІ  ПІДПРИЄМЦІ!

Повідомляємо, що 22.10.15 о 15.00 год. в залі засідань Житомирської міської ради відбудеться безкоштовний інтерактивний семінар для суб’єктів підприємницької діяльності на тему:  «Як налагодити в компанії процес виробництва рішень». Основна мета семінару – надати учасникам нові інструменти прийняття рішень для поставлених завдань.

Семінар проводитиме консультант з питань менеджменту та розвитку бізнесу – Григорій Йосипович Хмельницький.

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі!

інтерактивного семінару
«Як налагодити в компанії процес виробництва рішень»

Учасники семінару: власники бізнесу і керівники підприємств, підприємці міста, хто в бурхливій річці бізнесу готові зупинитися, щоб осмислити нові підходи в управлінні результатом.
Мета семінару: надати учасникам нові інструменти прийняття рішень для поставлених завдань.
Місце проведення: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, Житомирська міська рада, зал засідань.
Дата:  22 жовтня 2015 року.
Термін проведення: 14.45 – 17.00 год.
Реєстрація учасників
Нові парадигми лідерства в сучасних умовах.
Прийоми залучення співробітників в обмін думками, пошук рішень для задач бізнесу. Кейси та інструменти
16-00 – 16.40
Реактивація бізнесу - стратегічна сесія. Кращі практики проведення стратегічних і робочих сесій. Інструментарій.
Кращі практики розборів польотів до і після старту і технології обміну знаннями в компанії
16.40 -  17.00
Як налагодити в компанії процес виробництва рішень. Консультації для учасників

Контактна особа: Наталя Кравченко,  начальник відділу підприємництва, інвестицій та зовнішніх стосунків департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, телефон: (0412) 48-12-03.