Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 69
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512365
Прогноз погоди
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про організацію забезпечення паркування транспортних засобів на території міста Житомира»
16 вересня 2016 року 11:51
Управлінням транспорту і зв’язку міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про організацію забезпечення паркування транспортних засобів на території міста Житомира»
 
Метою прийняття зазначеного рішення є встановлення єдиного порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування автотранспорту у м. Житомирі та затвердження положення про паркування транспортних засобів у м. Житомирі з метою обмеження монополізму на ринку послуг з паркування автотранспорту, створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні якісно і в повній мірі забезпечувати виконання вимог Правил паркування транспортних засобів , затверджених постановою КМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342 III.
 
Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».
 
Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 17 жовтня 2016 року за адресою: м. Житомир майдан імені С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, тел. 47-07-09, е-mail: utz@zt-rada.gov.ua. Також за вказаною адресою є можливість ознайомитись з додатками до проекту регуляторного акту.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare