Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5189
візитів всього: 133476
Прогноз погоди
Повідомлення про ознайомлення громадськості міста з матеріалами містобудівної документації “Детальні плани територій в районі вул. Северина Наливайка, провулку 4-го Смолянського для розміщення житлової забудови в м. Житомир”.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “Детальні плани територій в районі вул. Северина Наливайка, провулку 4-го Смолянського для розміщення житлової забудови в м. Житомир”.
 
Ознайомитися з проектом містобудівної документації можливо на паперових носіях в приміщенні Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради за адресою:  м. Житомир, вул. Покровська, 6.
 
Зауваження та пропозиції до вказаних проектів приймаються в письмовій формі на адресу Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради: м. Житомир, вул. Покровська, 6, тел. 472-786  (за електронною адресою [email protected] zt-rada.gov.ua).
 
Пропозиції до проектів містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.
 
Департамент містобудування та земельних відносин
Житомирської міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове