ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира»

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  розроблено проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира».
Даним проектом регуляторного акту передбачається затвердження: Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира; Порядку розміщення інформаційних засобів в місті Житомирі; Порядку погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира.

Метою регуляторного акта є впорядкування зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира.

Порядок розміщення інформаційних засобів в місі Житомирі регулює правовідносини між ограном місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання у процесі розміщення інформаційних засобів, а також визначає процедуру та вимоги до їх розміщення, порядок демонтажу.

Порядок  погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира регулює правовідносини між органом  місцевого самоврядування та громадянами, суб'єктами господарювання, установами і організаціями, що виникають у процесі опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира, визначає процедуру та вимоги до їх опорядження.

Проект регуляторного акта, відповідний аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження його результативності розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua ) в розділі “Регуляторна діяльність міської ради”.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту приймаються до 15 листопада 2016 року на адресу департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради: 10014, м. Житомир, вул. Покровська, 6, телефон 418-493; 472-786, ( controlyma@ukr.net).