Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 84
візитів сьогодні: 5465
візитів всього: 403301
Прогноз погоди
Набір молодих спеціалістів на курс Advanced Professional Program 2016-2017 у CANactions School for Urban Studies.
Програма додаткової професійної освіти для управлінців міста від CANactions School
 
CANactions School for Urban Studies оголошує набір на курс Advanced Professional Program 2016-2017.
 
CANactions School for Urban Studies – нова для України програма додаткової професійної освіти для молодих спеціалістів, працівників міських рад та спеціалізованих державних і комунальних структур, представників неурядових організацій, які працюють у сфері міського розвитку в Україні.
 
Окрім вивчення експертних теоретичних знань і практичних навичок, студенти будуть працювати у польових дослідженнях над реальними проектами разом з тренерами та спеціалістами-практиками із усього світу.
 
Навчання відбуватиметься англійською мовою та складатиметься з семи інтенсивних шестиденних сесій, що будуть проходити щомісяця з жовтня по червень 2016-2017. Кожну сесію буде присвячено певній окремій темі, і перед її початком студенти отримають списки літератури та відеоматеріали для самостійної підготовки.
 
Випускники програми здобудуть необхідні експертні знання і навички для ефективної роботи над проектами міського розвитку і будуть готовими працювати у сфері консалтингу, стратегічного планування і проектування у державних і спеціалізованих муніципальних установах, громадських і приватних організаціях.
 
Якщо ви завершили вищу освіту, вільно володієте англійською мовою, прагнете здобути додаткову освіту європейського рівня і хочете повчитися у передових урбаністів світу, запрошуємо вас стати студентом Advanced Professional Program 2016-2017. 
 
Для студентів передбачені гранти, які будуть надані на конкурсій основі. 
 
Заявки згідно встановленої форми приймаються до 29 серпня 2016 року.
 
Додаткова інформація на сайті http://canactions.com/uk/news/advanced-professional-program-2016-2017/
 
Детальніше тут
Аплікаційна форма тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове