Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 140
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 476865
Прогноз погоди
Добрик-Всесвіт
Добрик-Всесвіт
 
Міжфракційне депутатське об’єднання Верховної Ради України по сприянню здійсненню програми «Добрик-Всесвіт», громадська організація «Добрик крокує планетою» запрошує  до співробітництва.
 
Головна мета програми «Добрик-Всесвіт» - це проведення міжнародних, всеукраїнських конкурсів, олімпіад, випуск журналів, казок, теле-відео-аудіо продукції, іграшок, фільмів, мультфільмів, товарів із символікою «Добрик», а також  здійснення соціальних проектів.
 
Запропонована програма «Добрик крокує планетою» побудована на принципах виховання молодих громадян України на загальнолюдських цінностях: добра, любові, поваги до старшого покоління і передбачає організацію роботи з дітьми.
 
У рамках програми оголошено безперервний конкурс на кращі розповіді на тему: «Розкажіть про випадок (випадки), що пов`язані з Добром, Добриком і Добричкою, які Вас найбільше вразили в житті». Розповіді можуть направлятись на паперових і електронних носіях, в вигляді документальних і ігрових відео- і кінофільмів, які зняті будь-якими камерами або мобільними телефонами, представлені в вигляді окремих або декількох малюнків, яких завгодно художніх виробів. Об’єми поданих на конкурс матеріалів, виробів не обмежуються.
 
Повідомлення, нариси про Добрик-Лауреатів, Добриків і Добричок друкуються в «Книзі рекордів Добра, Добриків», яка періодично видається і перевидається, в засобах масової інформації.
 
Окрема частина Конкурсу - серед професіоналів - журналістів, письменників на кращі підготовлені до друку або надруковані, зняті або показані відео- і кіно матеріали, фільми на тему: «Розкажіть про випадок (випадки), що пов`язані з Добром, Добриком і Добричкою, які Вас найбільше вразили в житті».
 
Переможцям Конкурсу буде надана можливість участі в Європейських, Азіатських, Північноамериканських, Південноамериканських, Африканських, Австралійських етапах Всесвітніх експедицій «Добрик-Всесвіт», «Добрик крокує планетою».
 
Розповіді можна направляти за адресами: 01001, Київ-1, Добрик-Поштамт, Добрик крокує планетою.
 
Більш детальну інформацію  про  проекти та програми «Добрик-Всесвіт»  можна знайти  на численних сайтах: http://dobrik.at.ua/, http://dobrik.org/, http://dobrik-antiterror.org/, http://book-goodness.at.ua/, dobriki.livejournai.com, http://ru-dobryk.at.ua/, http://en-dobryk.at.ua/, http://dobryk.at.ua/, http://dobryk-rainecon.at.ua, http://dobryk-raiecono.at.ua/, http://dobryk-dniproen.at.ua/, http://dobryky.at.ua/) і блогах, шукати на слова: добрик (UА); dobryk, dobrik, dobruk (EN), добрик (RU), добрик крокує планетою, dobryk steps by the planet, добрик шагает по планете, добрик-всесвіт, dobryk-universe, dobryk-universal, добрик-вселенная, добрики, dobriki, добрики, добрикіада, dobrykyada, добрикиада, добрикіада-всесвіт, dobrykyada-universe.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare