Щодо проведення круглого столу «Легка промисловість: Україна-Канада. Перспективи співпраці»
19 вересня 2016 року у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради - Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine» у співробітництві з Канадсько-українською торговою палатою організовує круглий стіл на тему «Легка промисловість: Україна - Канада. Перспективи співпраці», який стане продовженням шоу показу від українських дизайнерів «Найулюбленіша» в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня.

До участі у заході планується залучити представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб’юторів одягу для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості.

З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до Організаційного комітету: export space@fashiongiobusukrame.com.