Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 72
візитів сьогодні: 5552
візитів всього: 476819
Прогноз погоди
Щодо проведення круглого столу «Легка промисловість: Україна-Канада. Перспективи співпраці»
19 вересня 2016 року у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради - Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine» у співробітництві з Канадсько-українською торговою палатою організовує круглий стіл на тему «Легка промисловість: Україна - Канада. Перспективи співпраці», який стане продовженням шоу показу від українських дизайнерів «Найулюбленіша» в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня.
 
До участі у заході планується залучити представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб’юторів одягу для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості.
 
З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до Організаційного комітету: export space@fashiongiobusukrame.com.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare