переглядів:
Повідомлення про ознайомлення громадськості міста з матеріалами містобудівної документації: “Детальний план території за адресою: м. Житомир, вул. Маршала Рибалка, 29 з розміщенням об'єктів промисловості”
Метою розроблення містобудівної документації є можливість використання території за цільовим призначенням - територія промислових підприємств, відповідно до діючого Генерального плану міста Житомира (затвердженого рішенням 16 сесії міської ради 23 скликання від 26.12.2001. №266 ).

Проект містобудівної документації розроблено ТОВ “Творча архітектурна майстерня “АРХ-Студіо” на замовлення управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

Підставою для розроблення проекту містобудівної документації є рішення Житомирської міської ради від 20.08.2015  № 1007 «Про розгляд звернення багатопрофільного малого приватного підприємства “Сприяння».

Відповідно до вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН України 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН України Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН України В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», ДБН України В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення».

До складу проекту входять текстові (пояснювальна записка) та графічні матеріали.

Основні техніко-економічні показники по генплану:
Площа ділянки в межах проектування — 59875,00 кв. м.;
Площа території благоустрою 6800,00 кв. м.;
Площа території об'єкту промисловості — 5778,00 кв. м.;
Площа забудови — 1597,00 кв.м.;
Площа ділянки у постійному користуванні БМПП “Сприяння” - 4351,00 кв.м.;
Площа озеленення — 2077,00 кв. м.

Ознайомитися з проектом “Детальний план території за адресою: м. Житомир, вул. Маршала Рибалка, 29 з розміщенням об'єктів промисловості” можливо на паперових носіях в приміщенні управління, містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Щорса, 6 з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції до вказаного проекту приймаються в письмовій формі на адресу управління містобудування, архітектури дизайну міського середовища міської ради: м. Житомир, вул. Щорса, 6,  тел. 472-786 до 05.02.2016 року з дня першого опублікування цього повідомлення (за електронною адресою  uma@ zt-rada. gov. ua).

Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.