Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 74
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399052
Прогноз погоди
Всеукраїнський проект  «Від Сяну до Дону країна футболу»
В Україні реалізується загальнонаціональний спортивно-інтелектуальний проект серед шкільної і студентської молоді «Від Сяну до Дону країна футболу» (Правила конкурсу).  У рамках проекту конкурсанти пишуть і розміщують свої унікальні статті про футбол на сайті «Легенда футболу» (http://lf.net.ua/).
 
Організатор - Громадська Організація «Неподільна Україна». Мета конкурсу - відкрити нові можливості для молоді, розкрити її творчі таланти, посприяти подальшому одержанню роботи у сфері спортивної журналістики для найталановитіших та популяризувати здоровий спосіб життя.  
 
Переможців конкурсу буде визначено народним голосуванням через мережу Інтернет на сайті «Легенда футболу» і у соціальних мережах підрахунком кількості посилань і голосів за авторів статей. Автори кращих статей на футбольну тематику з усієї України будуть запрошені і нагороджені у Києві в травні 2016 року в Будинку футболу. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове