До уваги автоперевізників!
На виконання   пункту 9.1. Плану заходів з виконання та реалізації Галузевої програми забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на  2016 – 2018 роки, затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 18.03.2016 року № 112, у період з 14 по 20 листопада 2016 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні.

Мета проведення заходів: активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, профілактичних заходів з попередження дорожньо – транспортних пригод, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту та висвітлення проблемних питань в засобах масової інформації.

У вказаний період працівниками Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області будуть проводитись перевірки технічного  стану транспортних засобів та готовність їх до роботи в осінньо – зимовий період, дотримання водіями режимів праці та відпочинку, забезпечення вимог безпеки, наявності відповідних дозвільних документів на здійснення пасажирських перевезень, тощо.

Крім того на автодорогах області працюватимуть спільні мобільні групи з числа працівників Укртрансбезпеки та Патрульної поліції щодо виявлення автоперевізників, які здійснюють вантажні перевезення з перевищенням допустимих габаритно – вагових параметрів, дотримання норм ЄУТР та запобігання «нелегальним» перевезенням.