Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 75
візитів сьогодні: 5465
візитів всього: 403301
Прогноз погоди
До уваги автоперевізників!
На виконання   пункту 9.1. Плану заходів з виконання та реалізації Галузевої програми забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на  2016 – 2018 роки, затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 18.03.2016 року № 112, у період з 14 по 20 листопада 2016 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні.
 
Мета проведення заходів: активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, профілактичних заходів з попередження дорожньо – транспортних пригод, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту та висвітлення проблемних питань в засобах масової інформації.  
 
У вказаний період працівниками Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області будуть проводитись перевірки технічного  стану транспортних засобів та готовність їх до роботи в осінньо – зимовий період, дотримання водіями режимів праці та відпочинку, забезпечення вимог безпеки, наявності відповідних дозвільних документів на здійснення пасажирських перевезень, тощо.
 
Крім того на автодорогах області працюватимуть спільні мобільні групи з числа працівників Укртрансбезпеки та Патрульної поліції щодо виявлення автоперевізників, які здійснюють вантажні перевезення з перевищенням допустимих габаритно – вагових параметрів, дотримання норм ЄУТР та запобігання «нелегальним» перевезенням.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове