Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507854
Прогноз погоди
Інформація про конкурс на визначення суб'єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок
1 квітня 2016 року 16:20

Житомирська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок:

 

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 1,0393 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Кооперативна, 7 - б.

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0102 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 13 (вул. Ватутіна, 13).

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0077 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 13 (вул. Ватутіна, 13).

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0237 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Покровська, 41 (вул. Щорса, 41).

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,7729 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 102 (вул. Ватутіна, 102).

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0899 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Маршала Рибалка, 28.

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1580  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 77 (вул. Баранова, 77).

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 11.04.16 включно подати до управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради (майдан ім.С.П.Корольова,6 кім.24) заяву та конкурсну документацію.

До підтверджуючих документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах; копія свідоцтва про реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Державним комітетом України по земельних ресурсах; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки земельних ділянок).

До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсна документація подається по кожному об’єкту окремо.

Конкурс відбудеться 15 квітня 2016 року в приміщенні Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан                  ім. С.П.Корольова,4/2.

Телефон для довідок: (0412) 42-15-34Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare