До уваги аптечних та стоматологічних установ м. Житомира, що мають можливість надавати послуги постраждалим громадянам внаслідок аварії на ЧАЕС!
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ СЕРЕД  АПТЕЧНИХ ТА СТОМАТОЛОГІЧНИХ УСТАНОВ МІСТА, ЩО БУДУТЬ ОБСЛУГОВУВАТИ ГРОМАДЯН, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС

Претенденти  подають наступні документи :
- заяву на участь у конкурсі, за встановленою формою, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;
- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
- відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;
- відомості про кваліфікацію персоналу;
- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Документи на участь в конкурсі приймаються по 22  січня 2016 року за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 7, управління праці та соціального захисту населення міської ради, кабінет 3.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 22-17-20, 47-03-67.

Конкурс відбудеться 25 січня 2016 року о 10-00 год. за адресою: м.Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2, міськвиконком, кабінет 345.