Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578224
Прогноз погоди
Житомиряни гідно представили місто на Всеукраїнському фестивалі
3 червня 2016 року 18:41
29 травня у м. Києві відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів «Діти Сонця», в якому гідно представив Житомирську музичну школу № 4 хор учнів старших класів.
 
Яскравий виступ хорового колективу оцінили члени журі, які присудили йому звання лауреата в номінації “Діамантовий промінь” — І місце.
Керівник хору Наталія Синиця отримала «Подяку» від організаторів за особистий внесок у розвиток підростаючого покоління, високий рівень підготовки до творчого заходу та участь у VІ Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця».
 
Це перемога не лише учнівського складу та викладача хору, а — перемога всіх викладачів школи, в тому числі концертмейстеру Наталії Українець.
 
І того ж самого дня ще одна учениця музичної школи № 4 Бондарь Анастасія (клас викладача Остапенко Г.В.) виборола звання лауреата ІІ премії в номінації “фортепіано” у Дитячому Всеукраїнському конкурсі “Вернісаж талантів 2016” (м. Київ).


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare