Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5529
візитів всього: 473054
Прогноз погоди
У Житомирі триває «Teteriv Green Fest» у Гідропарку
26 червня 2016 року 19:17
У Житомирі триває фестиваль «Teteriv Green Fest» у Гідропарку. Денна програма другого дня фесту була такою ж насиченою, як і 25 червня
 
У ліс та до річки протягом дня сходилися сотні житомирян. На території Гідропарку гуляли сім'ї з візочками, молодь та люди поважного віку. Більшість відпочивальників все ж обирали відпочинок на березі Тетерева. Температура у місті перевищувала +30 градусів, саме свіже повітря міського Гідропарку та вітерець з річки давали можливість охолонути та відчувати себе комфортно. 
 
Не дивлячись на великий потік людей й значну кількість точок продажу їжі і напоїв, територія парку протягом дня була чистою.
 
Вечірня програма, запланована на 26 червня -  це виступ з 21:00 години Дяді Жори(жарти, конкурси, інтерактив), музика від  DJ ROCKET, виступ гурту "BIGUDI SHOW". 
 
Організатор свята - Житомирська міська рада закликає житомирян разом відзначити День молоді та Конституції і радо запрошує мешканців та гостей міста у Гідропарк на  «Teteriv Green Fest».
 
З програмою на 27 та 28 червня можна ознайомитись тут.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове