Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477304
Прогноз погоди
Мобільність житомирян визначатимуть за допомогою додатку на смартфонах
16 червня 2016 року 15:40
Дослідження, за допомогою якого визначатимуть мобільність житомирян і на основі цього сформують ефективну модель транспортної системи міста, днями під час зустрічі обговорили представники міської влади, німецьких компаній «GIZ» та «InnoZ GmbH».
 
Представник німецької компанії «InnoZ GmbH» Енріко Хоуві презентував мобільний додаток Modalyzer (Модалайзер). Програма допомагає дослідити яким видом транспорту користуються мешканці міста, яку відстань вони долають протягом дня та тривалість їх пересування.
 
Аби допомогти муніципалітету зробити таке дослідження, мешканцям міста потрібно встановити додаток на мобільний телефон та активізувати його. Всі дані про пересування мешканців міста, у яких встановлено додаток, відображаються на спеціальній платформі - сайті Modalyzer, а також на телефоні. Інформація переноситься на спеціальну карту, у діаграми та таблиці, на основі цього формується  загальноміська статистика мобільності.
 
«Ця зустріч відбулася в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст". Як ми вже повідомляли, одним із компонентів співпраці з німецькою компанією  «GIZ» є дослідження міської мобільності. Дуже приємно, що наше місто стало першим в Україні, де буде проведене таке дослідження. Далі досвід буде передаватися і іншим українським містам», - зазначив директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця.
 
Протягом робочої наради її учасники обговорили шляхи, за допомогою яких німецька система буде адаптована до особливостей Житомира. Запустити проект у місті планують восени. Наразі ведеться робота з перекладу мобільного додатку на українську мову. Вже за кілька місяців житомиряни матимуть змогу стати учасниками проекту.
 
«Саме мешканці міста покажуть нам реальну ситуацію. Яким транспортом вони користуються більше, які напрямки найбільш популярні і так далі. На основі цих досліджень ми з’ясуємо якою повинна бути транспортна система міста, щоб відповідати потребам житомирян», - зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.
 
  • Фото з мережі Фейсбук
  • Скріншот мобільного додатку Modalyzer
  • Скріншот мобільного додатку Modalyzer
  • Скріншот з офіційного сайту Modalyzer
  • Скріншот з офіційного сайту Modalyzer
  • Скріншот з офіційного сайту Modalyzer


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare