Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590115
Прогноз погоди
Цього року в житомирському таборі "Супутник" оздоровляться 900 дітей
3 червня 2016 року 19:00
3 червня стартувала перша зміна у Житомирському позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Супутник".
 
З подарунками для табору на святкову лінійку на честь відкриття зміни завітало керівництво міста.
 
"Ви тут лише три дні, а вже встигли підготуватись та поділитись на команди, знайти друзів, з якими ви багато років пройдете пліч-о-пліч. Тому бажаю вам чудового відпочинку, гарних емоцій. Щоб ваш відпочинок був ще кращим, ми хочемо подарувати табору холодильник, пилосос та ігри", – привітав присутніх міський голова Сергій Сухомлин.
 
"Супутник" добре обладнаний для дітей з обмеженими можливостями. Батьки задоволені умовами літнього табору, адже облаштовані ванні кімнати, їдальні, пандуси на території закладу.
 
"У нас стало це не традицією, а системою, що на першу зміну заїжджають батьки, які перебувають тут разом із дітками на візочках. Для них виділяється спеціальний корпус, де вісім кімнат, в кожній з яких проживає сім’я", –  пояснила начальник закладу Любов Ковальчук.
Представники міської влади вирішили перевірити підготовку табору. Міський голова поспілкувався з батьками дітей з обмеженими можливостями.
 
"Ми з дитиною тут відпочиваємо вже восьмий рік поспіль. Щороку табір змінюється на краще. В цьому році дуже зручно облаштували душові, красивий ремонт. Діти різні, в кожного свої особливості, але для нас ніяких обмежень не виникає", – розповідає мама дитини з обмеженими можливостями Світлана Захарченко.
 
Для багатьох дітей проводити літні канікули у "Супутнику" стало традицією. Одинадцятирічний Андрій вже вдруге відпочиває у таборі:
"Коли заїжджаєш в перший день, то дуже страшно. Але коли вже познайомишся з усіма, то знаходиш класних друзів. Мені подобається "Супутник" і я точно прийду ще наступного року".
 
Цього року з міського бюджету для організації дитячого відпочинку в таборі було виділено понад 3 млн грн. Путівки на відпочинок розраховані для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, для дітей з обмеженими можливостями, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, для відмінників та обдарованих дітей.
 
За літній період 2016 року безкоштовно оздоровлюватимуться 400 дітей з родин учасників АТО. Загалом за рахунок місцевого бюджету в таборі будуть відпочивати 900 житомирських дітей.
 
У Житомирі цього літа заплановано відпочинок та оздоровлення для більше ніж двох тисяч дітей.
 
"Цьогоріч у Житомирі будуть працювати 30 пришкільних таборів та 15 таборів при клубах. При школах діти забезпечені харчуванням. Більше 2 тисяч дітей оздоровлять в місті Житомирі", – коментує заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare