Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547067
Прогноз погоди
На стихійних пляжах у Житомирі загинули 2 людини
23 червня 2016 року 14:27
Станом на 22 червня  2016 року на водних об’єктах міста вже загинули 2 людини. Ці трагічні випадки з відпочиваючими трапилась на стихійних пляжах. Про це інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
 
Фахівці наголошують: причина отримання травм та утоплення - це елементарне нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водних об’єктах. Це підтверджує і останній випадок, який трапився на «Богунському» кар’єрі 20 червня поточного року. Так, під час відпочинку, який супроводжувався вживанням спиртних напоїв, близько 23.00 год 36 річний чоловік продовжив купання в кар’єрі. Через деякий час друзі, помітивши відсутність чоловіка, забили на сполох та почали шукати.
 
Інформація про утоплення до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради надійшла лише на наступний день.
 
21 червня 2016 року організовано пошукові роботи утопленика водолазами-рятувальниками міської комунальної рятувальної служби на воді. Тіло загиблого було знайдено на глибині близько 6 метрів та піднято з води.
 
«Варто також зазначити, що цього тижня, завдяки оперативним діям чергових водолазів на дорослому міському пляжі було врятовано чоловіка, - повідомляє Олександр Куліковський, заступник начальника управління з питань НС та ЦЗ населення міської ради.
                         
З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста фахівці просять суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді. А також звертаються до громади міста з проханням проводити відпочинок в офіційно визначених місцях для купання в районі гідропарку, а саме на території дитячого та дорослого міських пляжів. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare