Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477294
Прогноз погоди
Житомиряни долучилися до Олімпійського дня бігу
21 червня 2016 року 14:53
Більше півтисячі житомирян 21 червня зібралися на майдані імені С.П. Корольова з нагоди Олімпійського дня бігу. Це свято є традиційним та проводиться в центрі міста щороку.
 
Обмежень для учасників спортивного заходу не було, долучитися до нього могли житомиряни будь-якого віку без особливої фізичної підготовки. Школярі, студенти, спортивні аматори й ветерани та люди з обмеженими можливостями додали дистанцію у 1000 м. Школярі середнього шкільного віку пробігали 500 м, а дошкільнята – 50 м. Першими стартували наймолодші учасники.
 
«У минулому році найстаршому учаснику було близько 80 років. Сьогодні у нас зареєструвались 700 учасників різного віку. Це дуже масове свято: кожного року в ньому беруть участь все більше людей», – розповідає заступник голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олексій Рачковський.
 
У цьогорічному забігу взяли участь дві міські ДЮСШ міста Житомира. Організатори підготували для переможців футболки, значки та різні сувеніри. Директор КП «Обрядове» Ганна Антипова повідомила, що призери у якості подарунку отримають ще й безкоштовні квитки в кінотеатр.
 
Заступник голови Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Леонід Самунь підкреслює значення Олімпійського дня для житомирян:
 
«У першу чергу це популяризація фізичної культури та спорту, це правильне виховання здорового покоління. Найголовнішим є те, що ми приєдналися до Олімпійських ідей, Олімпійської духовності та Олімпійської справи».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare