Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579676
Прогноз погоди
Депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко звітує перед виборцями
9 червня 2016 року 17:09
У суботу, 18 червня, відбудеться черговий звіт депутата Житомирської міської ради, Ірини Ярмоленко. Зустріч пройде о 18:00 у дворі за адресою Пр. Миру, 19, що знаходиться на території округу.
 
Під час зустрічі депутатка передає свої паперові звіти та розповідає про депутатську діяльність.
 
«Спосіб звітування депутатів має бути про прописаний у регламенті. Така моя думка, і я спираюсь на досвід Інституту політичної освіти», - говорить Ірина Ярмоленко.
 
Зокрема, у звіті депутати мають вказувати кількість депутатських звернень, запитів, проектів рішень та результати їх розгляду. Також має бути вказана інформація про присутність депутата на постійних комісіях та пленарних засіданнях рад, про подані та підтримані пропозиції. Має бути й адреса, час та контактний телефон депутатської приймальні та звіт за кошти направлені на вирішення проблем округу. Необхідна порівняльна таблиця обіцяного під час виборчої кампанії та зробленого за час каденції. Оформлення звіту має бути зрозумілим та розміщеним в засобах масової комунікації для доступності виборцям. Місце та час зустрічі мають бути попередньо анонсовані.
 
«Ми говоримо про якісно нову політику в нашому місті. Вона можлива лише тоді, коли виборці знатимуть, що вимагати від депутата, а народні обранці будуть підзвітні своїй громаді», - зазначила депутатка.
 
До відома, звіти депутата Ірини Ярмоленко, відбувались також 19 квітня, 1 та 4 червня на окрузі №13.
 
Інформація надана депутатом міської ради Іриною Ярмоленко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare