2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/593614626_main.jpg)
![](/data/photomanager/846302324_main.jpg)
Результати аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства “Парк” за 2015 рік 26 липня представили в міській раді. У презентації взяли участь секретар міської ради Наталія Чиж, директор КП “Парк” Володимир Шуст та начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради Валентина Козяр.
![](/data/photomanager/1206858495_main.jpg)
«Майстерня міста» має на меті покращення співпраці та підвищення ефективності взаємодії громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та Житомирської міської влади. Проект виник у м. Львів у 2012 році. З того часу він проводиться щорічно та залучає громадян до активного вирішення спільних проблем міста. Цього року «Майстерня міста» реалізовується у Житомирі і дає можливість всім небайдужим до життя свого міста поділитися креативними ідеями щодо його покращення.
![](/data/photomanager/980110058_main.jpg)
![](/data/photomanager/1384375368_main.jpg)
![](/data/photomanager/818882387_main.jpg)
«Ми не маємо права відвертатися від цих людей. Хотілося б до кінця року забезпечити Центр фінансуванням. Попереду опалювальний сезон і нам необхідно передбачити гроші для того, щоб заклад відпрацював зиму і збільшив кількість ліжок, які можуть прийняти цих людей», – наголосив міський голова Сергій Сухомлин.
![](/data/photomanager/1406224916_main.jpg)
![](/data/photomanager/1788175219_main.jpg)
Організацію гарячого харчування для малозабезпечених категорій громадян у Житомирі проводить департамент праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради. На реалізацію цього проекту відповідно до комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки виділено 480 тис. грн.
![](/data/photomanager/1026753646_main.jpg)
Бюджет участі – це частина бюджету міста, з якого фінансуються ідеї житомирян щодо розвитку та створення комфортних умов проживання в місті. 3 12 липня оголошено прийом проектних пропозицій. Про особливості та вимоги до проектних пропозицій громадськості розповіли члени Координаційної Ради з контролю бюджету участі Юлія Богоявленська та Андрій Шелестюк.
![](/data/photomanager/1972704185_main.jpg)
Вечір, присвячений 109-ій річниці з дня народження відомого житомирського поета, ідеолога українського націоналізму Олега Ольжича відбувся у Житомирі 8 липня. Ініціатором заходу виступив депутат Житомирської міської ради Олег Черняхович. Вшанувати пам'ять видатного земляка до Дому української культури завітали представники міської та обласної влади, житомирські діячі науки та культури.
![](/data/photomanager/1070693482_main.jpg)
«Основною функцією підприємства так і залишиться надання послуг з перевезення. Проте, ми прикладемо максимум зусиль для того, щоб це підприємство розвинути і в інших напрямках. Необхідно досконало вивчити його інженерно-технічні можливості. Це дасть нам перспективи організувати надання послуг, з залученням фахівців підприємства. Все це ми будемо вивчати та опрацьовувати», – розповідає про свої плани новий очільник ЖТТУ Андрій Нечуйвітер.
![](/data/photomanager/811698428_main.jpg)
![](/data/photomanager/1637740687_main.jpg)
![](/data/photomanager/1644747413_main.jpg)
![](/data/photomanager/1715136763_main.jpg)
У зв'язку з проведенням ремонту асфальтобетонного покриття по проспекту Незалежності від вул. Покровська до вул. Максютова 5 липня з 8ої години ранку до 19:00, рух тролейбусного маршруту №10 буде здійснюватись по вул. Перемоги та Михайла Грушевського.
![](/data/photomanager/1236751680_main.jpg)
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 13 червня 2016 року схвалила проекти постанов про перегляд тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надає КП "Житомирводоканал" . Детальніше тут
![](/data/photomanager/1546962357_main.jpg)
![](/data/photomanager/67461870_main.jpg)
![](/data/photomanager/1149322235_main.jpg)