Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5743
візитів всього: 778133
Прогноз погоди
КОНКУРС: Живи Житомиром – створюй Житомир
11 липня 2016 року 17:14
У Житомирі оголошується конкурс на подання проектів для урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста»
 
У рамках роботи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Житомирською міською радою та німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» заплановано проведення урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста» з 23 по 25 вересня 2016 року. «Майстерня міста» має на меті покращення співпраці та підвищення ефективності взаємодії громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та Житомирської міської влади.
 
У середу 13.07.16 о 12:00 у прес-центрі Житомирської міської ради відбудеться презентація «Майстерні міста» та буде оголошено конкурс на подання проектів. Буде презентовано концепцію проведення цього заходу в Житомирі, окреслено провідні теми, пояснено процедуру подачі заявок та критерії відбору.
 
«Майстерня міста» як урбаністично-культурний проект виникла у м. Львів у 2012 році. З того часу цей захід проводиться щорічно та залучає громадян до активного вирішення спільних проблем міста.
 
З подальшими питаннями стосовно проекту будь-ласка звертайтеся: Daryna.Chuhunova@giz.de
 
Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare