Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578141
Прогноз погоди
У Житомирі видали буклет з новими назвами вулиць та показали, як виглядатимуть таблички на будинках
30 червня 2016 року 16:09
Житомирський історик, краєзнавець Георгій Мокрицький презентував нове видання, у якому розміщена інформація про 120 перейменованих вулиць, провулків та майданів Житомира, а також про цікаві туристичні локації міста.
 
У буклеті зображена карта Житомира, на яку нанесені  нові назви вулиць, також окремо представлений короткий анотований список пояснень до кожної зміненої назви об’єктів міста. З іншої сторони видання наочно представлені деякі туристичні цікавинки й родзинки Житомира із фотографіями та описами до них. Тираж – 2 тисячі примірників, їх можна буде придбати в усіх книжкових лавках міста.
 
«Цей буклет виконує дві функції: з одного боку дає інформацію про перейменовані об'єкти, а з іншого боку ми даємо інформацію, написані легкою мовою замітки про те, що можна побачити у нашому місті з цікавих об'єктів», – поділився Георгій Мокрицький.
 
Під час презентації буклету міський голова Житомира Сергій Сухомлин продемонстрував журналістам, як незабаром виглядатимуть таблички з назвами перейменованих вулиць.
 
«На даний момент всі таблички затверджені для різних зон міста: для історичної частини міста одного вигляду таблички будуть виготовлені, і для решти вулиць будуть таблички двох видів. Ми приведемо місто в порядок, одразу замовляємо таблички, і вже на всіх будинках будуть назви вулиць і відповідно нумерація будинків також з’явиться у Житомирі», – розповів Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare