Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 76
візитів сьогодні: 5569
візитів всього: 512432
Прогноз погоди
У Житомирі стартувала перша космічна руханка «Space Workout»
10 червня 2016 року 11:09
Понад півсотні житомирян вранці 9 червня долучилися до першої космічної руханки «Space Workout», що проходила на майданчику біля кінотеатру «Жовтень».
 
Щочетверга та щосуботи до 30 липня будуть проходити ранкові спортивні заняття з фітнесу, йоги, бігових вправ та зумби.
 
Спортивні ранки організовано за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Благодійно-мистецького фонду «АрТерапія». Усіх бажаючих навчатимуть титуловані тренери з легкої атлетики, аеробіки, фітнесу, кунг-фу та йоги.
 
 До першої руханки долучилися не тільки молодь, а й спортсмени з різних федерацій спорту.
 
«Дуже приємно, що нас прийшли підтримати багато спортсменів. Також долучилась просто пересічна молодь. Їх було достатньо як для першого разу: близько двадцяти людей, які просто прочитали в соціальних мережах оголошення, їм стало цікаво й вони не полінувалися встати о 8 ранку та прийти до нас на зарядку. Машини, що проїжджали поруч, зупинялися та розглядали, що ж відбувається у центрі міста. Це було круто: відчувається заряд позитиву та ранкової енергії», – розповідає начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.
 
Підтримати першу космічну руханку вирішив заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов:
«Для того, щоб людина була здорова вона повинна докладати зусиль. Такі заходи є дуже важливим для молоді. Тому що вона є тим резервом, який може зберегти своє здоров’я. У майбутньому по можливості планую відвідувати космічну зарядку».
 
У Житомирі 3 вересня відбудеться Космічний напівмарафон «Space Half Marathon». Ранкові вправи організовані для підготовки житомирян до майбутнього спортивного заходу.  Наступний «Space Workout» відбудеться у суботу, 11 червня, о 9.00 на майданчику біля кінотеатру «Жовтень» із заняття з зумби.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare