Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477302
Прогноз погоди
Діти отримали вітання з Днем захисту дітей
1 червня 2016 року 18:20

У день захисту дітей спеціалісти  Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із  членами спостережної комісії при виконавчому комітеті  міської ради Блощинським О.С. та Гузєєвим А.Я., директором ВЗОШ №1 Поліщуком І.С. завітали до дітей, які перебувають у слідчому ізоляторі установи виконання покарань №8.

Відсутність позитивного життєвого досвіду у підлітків та повноцінних сімейних стосунків  призвели до вчинення злочинів, але відповідальність, в першу чергу, несуть дорослі. У дружньому діалозі між дорослими та дітьми відбулося спілкування щодо визначення життєвих орієнтирів та цінностей.

«Ці діти потребують надзвичайної уваги і захисту. Часто вони з неповних сімей, або взагалі не мають батьків. І тому хороші поради, настанови дорослих для них є дуже корисними, -   зауважила директор Центру Ольга Іванівна Юрченко.

  Від міського центру соціальних служб підлітки отримали  в подарунок  до свята канцелярське приладдя.



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare