Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513664
Прогноз погоди
Матвій Хренов: «Запорука успішного розвитку міста – вдосконалення системи вищої освіти»
7 червня 2016 року 09:47
7 червня, за сприяння міської влади та ініціативної студентської молоді пройшла конференція «Освіта=робота?», у якій взяли участь студенти та викладачі трьох житомирських вишів, представники великих компаній.
 
Головна мета активістів – поступова зміна системи вищої освіти таким чином, аби студенти були готові приступити до роботи на підприємствах чи установах без проходження додаткового навчання протягом тривалого часу. Сьогоднішня конференція була присвячена комунікації представників підприємств, студентів та викладачів вузів стосовно проходження першої співбесіди та надбання необхідних навичок при влаштуванні на роботу.
 
«Ми хочемо перевірити, чи студенти, які добре навчаються зможуть без проблем влаштуватися на роботу. Зазвичай після закінчення навчання студент ще мінімум півроку проходить навчання на підприємстві. Наша мета – аби студент був готовий до роботи одразу після випуску. А для цього потрібні зміни у системі вищої освіти. А ще ми хочемо стати повноцінними учасниками міжнародної студентської організації «BEST», - говорить Олексій Федоренчик, один із організаторів заходу.
 
Однією із вимог МО «BEST» при прийнятті житомирських студентів до організації є підтримка університетів, підприємств та міської влади.
 
«Студенти звернулися до мене з проханням підтримати їх ініціативу, що я і зробив із превеликим задоволенням. Адже повністю підтримую ідею зміни системи освіти загалом, так і вищої зокрема. Уже зараз, з призначенням нових ректорів на посади, спостерігаємо позитивні зрушення. Я думаю,  чим більше успішних студентів залишиться в місті, тим краще розвиватиметься Житомир», - зазначив Матвій Хренов, заступник міського голови з гуманітарних питань.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare