Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 578630
Прогноз погоди
10 червня у міській раді відбудуться конкурси на заміщення вакантних посад
9 червня 2016 року 18:13
10 червня відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад Завтра, 10 червня, у міській раді відбудуться конкурси на заміщення вакантних посад, а саме: директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради та начальника управління транспорту і зв’язку міської ради.
До кандидатів були поставлені наступні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою.
На посади директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради було подано дві заявки, а на посаду начальника управління транспорту і зв’язку міської ради – три. Іспит для кандидатів проходитиме у два етапи: письмовий на знання законодавства та усний – у формі співбесіди.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare