Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 48
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590149
Прогноз погоди
В Житомирі відзначили День батька
21 червня 2016 року 15:07
З нагоди відзначення міжнародного свята Дня батька в Житомирі провели благодійно-мистецький захід. Особливу увагу приділили татусям з сімей, які сформували дитячі будинки сімейного типу.
 
Організаторами мистецько-благодійного заходу виступили Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та КП «Обрядове». Відбулося свято в приміщенні Дому української культури.
 
«Ми вирішили провести захід саме з тими сім’ями, з тими сімейними інституціями, де батьки дарують свою любов не тільки власним дітям, а й дітям які втратили любов та увагу біологічних батьків. І тому ми вирішили відзначити батьків, які на базі своїх сімей створили дитячі будинки сімейного типу та взяли на виховання велику кількість дітей,» – пояснює директор Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Ольга Юрченко.
 
З шести таких родин, які проживають в Житомирі, до заходу долучились п’ять. З них три родини підготували власні мистецькі виставки, де дітки продемонстрували свої таланти.
 
Для татусів була влаштована концертно-розважальна програма, їхні діти самостійно підготували номери-привітання та подарунки виготовлені власними руками. Крім того, організатори провели і ряд конкурсів, участь у яких брали татусі разом зі своїми сім'ями.
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare