Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590174
Прогноз погоди
КП «Житомирводоканал» очолив новий керівник
8 червня 2016 року 12:51
7 червня КП «Житомирводоканал» отримав нового керівника Андрія Миколайовича Нікітіна, який, хоч і молодий, та має певний досвід у відповідній сфері та власне бачення розвитку підприємства. Про це під час щотижневого брифінгу повідомив Сергій Сухомлин.
 
"Андрій Нікітін працював на одну компанію, яка займається обладнанням для тепло- і водозабезпечення. Останній час працював у Києві на німецьку компанію. Він амбіціозний і, я думаю, що зможе показати результат по “Житомирводоканал”», – додає Сергій Сухомлин.
 
Попередній керівник Михайло Нечипорук написав заяву на звільнення, яку мер підписав 3 червня. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин пояснює, що заява була викликана зауваженнями стосовно безгосподарських рішень керівника.
 
«Точкою кипіння стала ситуація з вулицею Східною. Час таких безгосподарських вчинків закінчується. Історія з Михайлом Ничипоруком стане прикладом для інших директорів комунальних підприємств», – коментує міський голова.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare