Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581689
Прогноз погоди
Міська влада рішуче боротиметься зі стихійною торгівлею у Житомирі
3 червня 2016 року 13:11
За дорученням першого заступника міського голови Олексія Ясюнецького у місцях стихійної торгівлі інспекція з благоустрою розклеює оголошення про заборону торгівлі у непризначених для цього місцях.
 
За словами посадовця, на торгівлю «з землі» надходить багато скарг від мешканців міста. Продукти харчування знаходяться поза санітарним і ветеринарним контролем, що не дає жодних гарантій безпеки та дотримання санітарних норм.
 
«До мене щоразу під час особистого прийому та письмово надходить багато скарг від житомирян на стихійну торгівлю. І це не лише по вулиці Небесної сотні, але й по всьому місту. Я розумію, що є різні життєві обставини, але щоб був порядок у місті потрібно прийняти вольове рішення, як би це складно не було. Ми пропонуємо людям нормальну альтернативу – дешеві базари, де найвища ціна за оренду місця становить 10 грн. в день», - коментує Олексій Ясюнецький. 
 
Боротьбу зі стихійною торгівлею розпочнуть з вулиці Небесної Сотні, залучаючи до наведення порядку поліцію. Незаконна торгівля підпадає під статтю 160 КУАп і карається штрафами. І вже з понеділка поліція почне притягати порушників до відповідальності.
 
«Розпочнемо з вулиці Небесної Сотні, але це саме буде і на вулиці Хлібній, і по всьому місту, де є стихійна торгівля. Тут я звертаюся до громадян міста - стихійна торгівля виникає тому, що на неї попит. Тому ці дії мають бути обопільні – і від влади і від людей. Ми пропонуємо альтернативу на ринках міста та закликаємо людей підтримати нашу ініціативу та порядок у Житомирі», - підкреслює перший заступник Олексій Ясюнецький.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare