Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542610
Прогноз погоди
Призупинено будівництво автозаправної станції по вул. Жуйка
30 червня 2016 року 17:48

Будівництво автозаправки по вул. Жуйка, через яке стурбовані мешканці Житомира, призупинили, а забудовник до кінця літа завершить зводити укріплюючу стіну. Відповідні рішення були прийняті 30 червня на терміновій нараді стосовно будівництва автозаправки по вулиці Жуйка 4-А.

На вихідних будівельники розпочали підготовку майданчика для будівництва автомобільної заправки та розрили природній схил поблизу Бердичівського мосту. Житомиряни занепокоєні тим, що внаслідок будівництва можуть завалитись сусідні будинки.

Забудовник стверджує, що має всі необхідні висновки та дозволи на будівництво, які були отримані ним ще у 2015 році. Але будівельні роботи вирішено призупинити допоки не будуть перевірені всі дозвільні документи. Крім того, забудовник протягом 1,5 місяця повинен звести укріплюючу стіну. Також перший заступник Житомирського міського голови Олексій Ясюнецький запропонував до 5 липня встановити GPS-маяки для регулярного моніторингу зсуву ґрунту на прилеглій території. Отримані дані будуть надаватися міській владі для контролю над ситуацією.

Наступного тижня відбудеться виїзна нарада на місці будівництва автозаправки для перевірки виконання забудовником рішень комісії.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare