Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579688
Прогноз погоди
Забезпечено додатковий соціальний захист сімей загиблих військовослужбовців за рахунок коштів міського бюджету
24 червня 2016 року 14:31
За результатами спілкування працівників департаменту праці та соціального захисту населення міської ради з членами сімей загиблих учасників АТО, враховуючи їх побажання щодо санаторно-курортного лікування з метою відновлення здоров’я після перенесених втрат, департаментом внесено відповідний розділ до  комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2016 – 2020 роки, на що  передбачено 374,2 тис. грн.
 
Управліннями праці та соціального захисту населення Богунської та Корольовської районних рад м. Житомира проводиться відповідна робота щодо забезпечення оздоровлення родин загиблих, а саме: визначено найбільш поширені профілі захворювань, санаторії, які зазначені в довідках лікувальних установ, складено відповідні типові договори з визначеними санаторіями, здійснюється видача направлень на санаторно-курортне лікування.
 
На даний час на оздоровленні знаходиться дві родини загиблих учасників антитерористичної операції. Інші члени сімей, в тому числі з дітьми до 7 років, також будуть оздоровлені з урахуванням їх побажань.
 
Питання забезпечення соціального захисту членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції знаходиться на постійному контролі виконавчих органів міської ради.
 
Департамент праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare