2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/files/sport(1).jpg)
![](/data/files/PEKLAMA.gif)
![](/data/files/navigator.jpg)
![](/data/files/images[9](6).jpg)
![](/data/files/subsidii0.jpg)
![](/data/files/DSC07757(1).jpg)
![](/data/files/P4080018(1).jpg)
![](/data/files/dopomoga0.jpg)
До робіт весняної толоки та підготовки дитячого оздоровчого табору „Супутник” долучився міський відділ кримінально-виконавчої інспекції
![](/data/files/triatlon0(1).jpg)
![](/data/files/futzal1.jpg)
![](/data/files/IMG_0580(2).jpg)
![](/data/files/cop 3.jpg)
![](/data/files/VDI1CAO1C2L.jpg)
![](/data/files/corn.jpg)
![](/data/files/tvorymo-misto.jpg)
![](/data/files/images[1](14).jpg)
З 27 по 30 квітня мощі Св. Терези будуть перебувати в Житомирі в Кафедральному костьолі Св. Софії.
![](/data/files/mns ukraine.bmp)
![](/data/files/parker.jpg)
Розглянуто 16 протоколів про порушення статті 152 Кодексу України про адсміністративні правопорушення - «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»
![](/data/files/zdorove serce.jpg)
![](/data/files/utog2.jpg)
![](/data/files/triatlon.jpg)
![](/data/files/Gundych_spilkujetsa_z_meshkancamy0(1).jpg)
Комісія з погашення заборгованості із заробітної плати зобов’язала керівників підприємств-боржників до 1 травня надати пропозиції по ліквідації заборгованості.
![](/data/files/tvorymo-misto.jpg)
![](/data/files/minifutbol.jpg)
“Землякам про Святослава Ріхтера” - це коротка розповідь про уродженця Житомира всесвітньо відомого піаніста Святослава Ріхтера, про його життєвий і творчий шлях, зв’язки з Україною.
![](/data/files/tercentr0(1).jpg)
![](/data/files/sokol(1).jpg)
![](/data/files/bayan.jpg)
![](/data/files/Micka%20RADA%20vykonkom.jpg)
1. Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2009-2010 років
![](/data/files/Jytomer (flag)(1).jpg)
![](/data/files/sport(1).jpg)
![](/data/files/LogoAMU%5B1%5D.jpg)
![](/data/files/LEO_2346(4).jpg)
![](/data/files/images[1](12).jpg)
![](/data/files/tvorymo-misto.jpg)
У місті Житомирі наразі триває перевірка Міністерства з надзвичайних ситуацій, метою якої є визначити наскільки міська влада, а також відповідні відомства готові до реагування на форсмажори. Перевіряючі залишились задоволені.
![](/data/files/12712327840.jpg)
На минулому тижні у Житомирській міській стоматологічній поліклініці №2 замінено 4 стоматустановки старого зразка на сучасне обладнання. Всього на закупівлю медичного обладнання для закладів міста Житомира у 2008-2009 роках з міського бюджету виділено близько 7 млн. гривень.
![](/data/files/images[1](9).jpg)
![](/data/files/dopomozhi lyudini0.jpg)
![](/data/files/magnolii0(3).jpg)
![](/data/files/2(10).jpg)
![](/data/files/5year.jpg)
![](/data/files/SMS0.jpg)
![](/data/files/5LR6CA1360N6CAZLEU97CAR7HTRCCA8LRCWPCA1FKZSBCAE8PE8YCAUQB6H9CAH3HELQCAF4JVZRCAT3VB18CASEZSMHCASX9OK9CAADU2V0CAEC1BR4CA625K6LCAVQBARTCAMNRKQ5CAZAU1O6CAVPJ2EN(2).jpg)
![](/data/files/5WZACAGCQETTCACPKJ17CA1HPZWGCAMD080ICAQ1MIDTCAT9I1YQCASPGQCHCAORNSJQCA8OW5QACANYPZGCCA6M2J9QCAOPA2CJCAX34FAVCABNIBS3CAKUXJTTCA424WS0CAH0BIYLCAA2AUD2CA8JBJ1L(1).jpg)
"На вас лежить величезна відповідальність за злагоджену роботу всього міського автотранспортного комплексу, за життя і здоров’я водіїв, пасажирів і пішоходів.
Впевнена, що ви і надалі будете робити все, щоб мешканці нашого міста та гості відчували себе у безпеці на міських вулицях."- Віра Шелудченко
![](/data/files/zaliznicya0.jpg)
![](/data/files/9Z3UCA8V5BDDCAEP72A3CAA2OJUMCAN0WV8HCATRM882CAH7QEJ7CAOPNDUYCA2E39L3CAS1NRA0CAEQ62ZMCABON3XRCALAHQ9NCA1F7KVYCAQB279CCALR5MS2CA2N50L6CA33LJGTCA4BLXKRCA6LB3V2.jpg)
![](/data/files/J8GTCA8RN3Z4CAZZ96KICA6HQZPLCA5UMDZXCAZ7FU09CAH9WS5HCAKV1N51CADWU0Z9CAM9Y5Y8CAYTO9O8CAHJ0X4YCAIVLJSYCAPJYQ1TCAL4Z8WDCAHZ5MGPCAAC7VQHCAN0GA1ACAAO42GTCANT52TW.jpg)
![](/data/files/VOZ.jpg)
![](/data/files/shayba.jpg)
![](/data/files/MUZ_VESNA0.jpg)
З 12 по 18 квітня 2010 року у Житомирі проходить ІІ Міжнародний фестиваль «Житомирська музична весна» імені Олександра Стецюка.
![](/data/files/Rynok.jpg)
Відбулося покладання квітів до пам’ятника С.П.Корольову з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації і космонавтики.
![](/data/files/gps_logo.gif)
![](/data/files/1255080526_39045337_svechi.gif)
![](/data/files/TIM(8).jpg)
У рамках проекту міського голови «Творимо місто разом» розпочалася учнівська акція «Твій внесок у красу міста».
![](/data/files/odnostoron.gif)
![](/data/files/10(10).jpg)
![](/data/files/1111.jpg)
![](/data/files/reliz3B_23_02_07(1).jpg)
За ініціативи міського голови Віри Шелудченко виконавчий комітет міської ради прийняв рішенням від 08 квітня 2010 року надати грошову допомогу 139-ти громадянам
13 квітня 2010 року відбудеться відкриття ХІ сесії Муніципальної освітньої молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування». Традиційно відкриває курс навчання міський голова Віра Шелудченко.
![](/data/files/derevo1.jpg)
![](/data/files/LEO_2379-1.jpg)
![](/data/files/parker.jpg)
1. Про роботу управління капітального будівництва міської ради
Відбулося урочисте відкриття міської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді.
![](/data/files/Micka%20RADA%20vykonkom.jpg)
![](/data/files/MUZ_VESNA0.jpg)
![](/data/files/der.jpg)
![](/data/files/43.jpg)
![](/data/files/den%20zdorovya.jpg)
![](/data/files/volleyball.jpg)
![](/data/files/5YNTCAGDCTUSCAYT07OSCAJ1RRF6CARIZV8DCAM2AIPLCAGJSILJCADP82FOCA32RJ7OCAHRU3K7CAETO1TWCAJOFA8ZCA00S1OPCARLDE47CAP6VLO7CAITZCL3CADZZ226CAYCA43YCA2UB4T3CAJ72X39.jpg)
![](/data/files/World_70mln-polit.gif)
![](/data/files/831.jpg)
Нехай цей Великий День дарує всім нам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!" -
![](/data/files/spring(4).jpg)
![](/data/files/transport(7).jpg)
![](/data/files/pisma.jpg)
![](/data/files/tol3(2).jpg)
![](/data/files/seminar_investicii 003.jpg)
![](/data/files/harchovyk 001.jpg)
![](/data/files/308779fstud.jpg)